Mini dźwigi Sierpce

Jesteśmy firmą, która oferuje wynajem dźwigów wraz z operatorem. Oferujemy kompleksową usługę. Mini dźwigi znajdą swoje zastosowanie w przypadku, gdy standardowej wielkości dźwigi nie mogą być użyte ze względu na swój rozmiar i ciężar.

Usługi dźwigowe Sierpce

Plac budowy, wieżowce, hale magazynowe, domy i budynki do rozbiórki – wszędzie tam znajduje swoje zastosowanie mini dźwig i mini żuraw. Są miejsca, w których standardowy dźwig nie spełni swojej roli ze względu na brak miejsca lub rodzaj podłoża. Idealną alternatywą w tej sytuacji jest mini dźwig lub mini żuraw. Specyfikacja tych urządzeń pozwoli na pracę na każdej powierzchni.

-hydrauliczny i mechaniczny wysięgnik pomocniczy 800 kg 

-hak pomocniczy 800 kg 

-rozsuwane gąsienice pod kątem 45 stopni

-wyciągarka z możliwością obrotu o 70 stopni

To cechy, które świadczą o uniwersalności naszych mini dźwigów. Dodatkowo nasz sprzęt nie sprawia kłopotów w transporcie – z łatwością przewieziesz dźwig na przyczepie lub w małym samochodzie ciężarowym.

Wynajem Mini dźwigu Sierpce

Nie musisz inwestować w sprzęt, aby pozyskać nowe zlecenia. Oferujemy kompleksowy wynajem profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. U nas macie pewność terminowego zrealizowania usługi, a sprzęt, który wynajmiesz zostanie obsłużony przez wykwalifikowanego operatora. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej informacji: +48 503 475 319.