Mini żurawie – Bydgoszcz

Oferujemy wynajem profesjonalnych mini dźwigów wraz z operatorem na terenie Bydgoszczy i okolic. Od wielu lat realizujemy usługi dla klientów biznesowych i indywidualnych. Dzięki swoim mniejszym rozmiarom w porównaniu do tradycyjnych dźwigów budowlanych mini żurawie oferują szeroki wachlarz możliwości. 

Usługi dźwigowe Bydgoszcz

Specjalizujemy się w realizacji usług dźwigowych szczególnie w zakresie montażu okien. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pozwalającym na bezpieczne i sprawne transportowanie dużego gabarytu na określoną wysokość.

Mały gabaryt żurawia i duży zasięg pozwalają na zastosowanie dźwigu w różnych warunkach i do podnoszenia różnego rodzaju rzeczy. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Wynajem Mini Żurawia Budowlanego 

W celu realizacji usługi lub w kwestii pozyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 503 475 319 i adresem mailowym kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Jak są zbudowane mini dźwigi?

Wynajem mini dźwigów w Bydgoszczy to rozwiązanie dla wykonawców, którzy chcą bezpiecznie i wydajnie prowadzić prace budowlane, a jednocześnie nie narażać się na zbędne koszty. Oferujemy zarówno tradycyjne mini żurawie, jak i żurawie ruchome, czyli mini dźwigi. Mini żurawie posiadają hak na końcu wysięgnika. Niektóre modele są zbudowane podobnie do typowych dźwigów, mają wciągarkę z liną, na końcu której znajduje się zblocze dźwigowe. Dostępne w naszej ofercie mini żurawie w Bydgoszczy są wyposażone również w przedłużenia wysięgnika, tzw. Jiby. Dzięki nim można osiągnąć większą wysokość podnoszenia, co jeszcze bardziej poszerza możliwość zastosowania mini żurawia. Mini dźwigi są też wyposażone w regulację kąta nachylenia i długości przedłużenia wysięgnika, co zapewnia precyzję pracy.

Posiadamy maszyny nazywane potocznie pająkami, ze względu na obecność wysuwanych podpór. Zostały tak zaprojektowane, aby ułatwiać pracę w ciasnych przestrzeniach. Oferujemy minidźwigi w Bydgoszczy posiadają podpory, które można ustawiać pod różnym kątem względem osi pojazdu.

Postaw na mini dźwigi w Bydgoszczy!

Wynajem mini dźwigów jest opłacalny przede wszystkim ze względu na ich kompaktowość. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nadają się do pracy w niewielkich przestrzeniach, gdzie tradycyjny dźwig się nie sprawdzi. Pozwala nam to oferować usługi dźwigowe w Bydgoszczy również na halach produkcyjnych. Mini żurawie napędzane silnikiem elektrycznym sprawdzają się wewnątrz pomieszczeń, dostępne są również maszyny z silnikami spalinowymi. Dzięki swojemu niewielkiemu ciężarowi, mini dźwigi nadają się praktycznie do każdego podłoża, nie zapadają się w grunt. W naszej ofercie dostępne są maszyny poruszające się na gąsienicach, dzięki czemu są jeszcze bardziej stabilne i lepiej sprawdzają się podczas pracy w terenie niż mini żurawie na kołach.

Gdzie mini żurawie są niezastąpione?

Dźwigi przydają się wszędzie, gdzie konieczny jest transport urządzeń, elementów konstrukcji itp. na wysokości niedostępnej dla innych maszyn. Wysięgniki teleskopowe jeszcze bardziej zwiększają zasięg, dzięki czemu możliwy jest bezpieczny transport w miejscach w innym przypadku niedostępnych np. nad maszynami na halach produkcyjnych. Właśnie dlatego, wynajem mini żurawi w Bydgoszczy daje większe możliwości niż stosowanie wózków widłowych. Przy doraźnym stosowaniu najlepiej sprawdzają się mini żurawie samojezdne. Mini dźwigi przydają się między innymi do mocowania instalacji na elementach konstrukcyjnych hal itp. Dodatkowo wyróżniają się precyzją, dlatego można wykorzystywać je do ustawiania ciężkich elementów wyposażenia.

Jaki mini dźwig wybrać?

Naszym Klientom zapewniamy nie tylko wynajem dźwigów w Bydgoszczy, ale też fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najlepszą maszynę do Twoich potrzeb. Przed dokonaniem wyboru trzeba przede wszystkim zastanowić się, w jakich warunkach maszyna będzie pracować i jakie będzie jej zastosowanie. Dostępne w naszej ofercie mini dźwigi z gąsienicami sprawdzą się na zewnątrz, ponieważ zapewnią stabilność. Posiadamy również mini żurawie kołowe, które doskonale pracują na utwardzonym podłożu. Nasze maszyny są wyposażone w podpory, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo przy podnoszeniu dużych ładunków z daleko wysuniętym wysięgnikiem. Wybierając dźwig bierzemy pod uwagę przede wszystkim udźwig, gabaryty oraz dostępność dodatkowego osprzętu, takiego jak wciągarki czy chwytaki.

Zakup czy wynajem mini dźwigów – co wybrać?

Wysokie ceny mini dźwigów sprawiają, że ich zakup w większości przypadków jest nieopłacalny. Właśnie stąd narodził się pomysł na firmę Mini Dźwigi Tarnowski. Oferujemy wynajem mini żurawi w Bydgoszczy, dzięki czemu płacisz, tylko kiedy faktycznie potrzebujesz usług dźwigowych. Dodatkowo otrzymujesz obsługę naszych doświadczonych operatorów, którzy mają lata doświadczenia w pracach z wykorzystaniem mini żurawi.

Oferta manipulatorów podciśnieniowych

W naszej ofercie dostępne są również manipulatory podciśnieniowe, które doskonale sprawdzają się podczas przenoszenia ładunków. Nie tylko ułatwiają pracownikom transport, ale też zwiększają bezpieczeństwo. Sprawdzają się przy wszystkich materiałach, które można chwycić przyssawką. Urządzenie wykorzystuje podciśnienie generowane przez pompę próżniową. Największymi zaletami manipulatorów podciśnieniowych są szybkość operowania ładunkiem i uniwersalność zastosowania, co szczególnie cenią sobie nasi Klienci.

Interesuje Cię wynajem mini dźwigów? Bydgoszcz to jedno z miast, w których zapewniamy wydajne mini żurawie, profesjonalnych operatorów i fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że mini dźwigi to duże możliwości.