Mini dźwigi Gniezno

Oferujemy Państwu wybór mini dźwigów, mini żurawi i manipulatorów podciśnieniowych.Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu tych urządzeń możemy je wykorzystać w każdym miejscu. Łatwość w transporcie, obsłudze i sprawdzanie się w każdych warunkach to niekwestionowane zalety mini dźwigów.

Usługi dźwigowe Gniezno

Ze względu na swoją różnorodność zastosowań mini dźwigi są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu i w innych branżach.

Małe gabaryty żurawia Maeda Mc 285-2, jego maksymalny udźwig i możliwość stosowania przyssawek dają możliwość przenoszenia najróżniejszych ładunków.

Mini żurawie mogą być stosowane na różnych powierzchniach; na pagórkach i stromych podłożach.  Mini żurawie są również stosowane przy stawianiu wieżowców. Są one wtedy umieszczane na ścianach, co udowadnia, jak duże możliwości posiada to urządzenie. 3 różne bocianie, wyciągarka o kącie obrotu 70 stopni, zdalnie sterowany, profesjonalny manipulator podciśnieniowy o maksymalnym udźwigu 600 kg pozwalają na transport i montaż wielkogabarytowych konstrukcji.

Wynajem Mini żurawia

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu mini żurawia i sprawdź możliwości naszych sprzętów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

W celu pozyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl