Mini dźwigi Gdańsk

Nasza firma zajmuje się wynajmem profesjonalnych mini dźwigów i żurawi. W naszej ofercie znajdą Państwo modele mini dźwigów najwyższej klasy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak dopasować dźwig do każdego zlecenia. Skorzystaj wypożyczalni dźwigów na najwyższym poziomie.

Usługi dźwigowe Gdańsk

Mini żuraw wspiera pracę człowieka. Jest potrzebny tam, gdzie ludzka siła nie wystarcza. Mini żurawie pomagają w pracy monterom, budowlańcom, serwisantom, przy kolejnictwie oraz górnictwie. Są wykorzystywane przy przenoszeniu ciężkich i wielkogabarytowych elementów i konstrukcji na budowlach. Świetnie się nadają do prac remontowych i konserwatorskich w kościołach i halach oraz na stadionach. Możesz wprowadzić taki mini dźwig nawet przez szerokość standardowych drzwi – daje to możliwość użytkowania ich nawet w ciasnych pomieszczeniach.  Łatwość obsługi mini dźwigów i mini żurawi oraz bezproblemowy transport coraz częściej zachęcają inwestorów i firmy do korzystania z usług wynajmu. Mini żurawie i mini dźwigi zostały wyposażone w monitor zdalnego sterowania, dzięki któremu można sprawnie sterować napędem dźwigu i gąsienic. 

Wynajem Mini Żurawia Budowlanego

Sprawdź naszą ofertę wynajmu mini żurawia. Pomożemy dobrać udźwig urządzenia tak, aby mini żuraw jak najlepiej spełniał swoje zadanie. Zarezerwuj termin wynajmu.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl