Mini dźwigi Włocławek

Świadczymy kompleksowe usługi wynajmu profesjonalnych dźwigów, mini dźwigów i mini żurawi na terenie Włocławka i okolic. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i najlepszą jakość maszyn. 

Usługi dźwigowe Włocławek

Dzięki zdalnemu sterowaniu, aktualizacji tabeli udźwigu przez system oraz rozsuwanym gąsienicom pod kątem 45 stopni, mini dźwigi i mini żurawie są łatwiejsze w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasze mini żurawie są stosowane w najróżniejszych obszarach. Przenoszenie ciężkich elementów już nie będzie stanowiło problemu z mini żurawiem Maeda MC 285-2. Dzięki swojej niewielkiej masie, wynoszącej 2,1 t można go stawiać na różnego rodzaju konstrukcjach i powierzchniach. Niewielki rozmiar w połączeniu z dużym udźwigiem to klucz do ich szerokiego zastosowania. Inwestorzy coraz częściej sięgają po mini żurawie, wiedząc, że sprawdzi się w każdych warunkach.

Łatwo takim mini żurawiem wykonywać prace konserwacyjne, przenosić szyby i okna oraz inne ciężkie elementy. Ich wszechstronność ułatwia prace i pozwala na prace remontowe i konserwacyjne w halach, magazynach i kościołach.

Wynajem Mini żurawia

Pracuj na najlepszym sprzęcie, optymalizując swój czas i koszty. W celu pozyskania informacji oraz w celu zapoznania się z naszą gamą dźwigów zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl