Mini dźwigi Świecie

Nasza firma zajmuje się wynajmem profesjonalnych mini dźwigów i żurawi. Pomożemy Państwu dopasować odpowiedni dźwig do każdego zlecenia. Skorzystaj z wypożyczalni dźwigów na najwyższym poziomie.

Usługi dźwigowe Świecie

Mini dźwigi są stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Mini dźwig Glassworker posiada nośność swoich przyssawek do szyb i podnośnika o wadze 625 kg z 40% projektowym zapasem.

Mini żurawie mogą być stosowane na różnych powierzchniach; na pagórkach, stromych i wąskich podłożach. Z usług dźwigowych korzystają firmy budowlane, remontowe, hale magazynowe, kościoły oraz firmy zajmujące się budową dróg i autostrad. Dzięki niewielkiej masie i rozmiarom transport mini dźwigów jest łatwiejszy, co zachęca coraz więcej firm do ich wynajmu.

Dzięki zdalnemu sterowaniu, aktualizacji tabeli udźwigu przez system oraz rozsuwanym gąsienicom pod kątem 45 stopni, mini dźwigi i mini żurawie są coraz prostsze w obsłudze. Jeśli nie masz operatora, oferujemy wynajem mini żurawia wraz z wykwalifikowanym operatorem – nie musisz się martwić o jakość wykonanej pracy.

Wynajem Mini żurawia

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu mini żurawia wraz z wykwalifikowanym operatorem. Jeśli masz pytania dotyczące wynajmu lub specyfikacji urządzenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl