Mini dźwigi Inowrocław

Oferujemy Państwu wynajem profesjonalnych dźwigów wraz z operatorem na terenie Inowrocławia i okolic. Wykonaj szybciej i sprawniej zadania na placu budowy dzięki naszym mini dźwigom i mini żurawiom. Dobierzemy model, który się najlepiej sprawdzi dla Państwa potrzeb. 

Usługi dźwigowe Inowrocław

Ze względu na swoją funkcjonalność mini dźwigi nadają się do wielu zastosowań. Kiedy na placu budowy nie ma wystarczająco miejsca na pełnowymiarowy dźwig, w takich przypadkach sięga się po mniejsze odpowiedniki. Mini dźwigi równie dobrze jak standardowe dźwigi poradzą sobie z konstrukcjami na wysokościach.

Urządzenia mogą być wykorzystywane wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wszystkie nasze modele dźwigów nadają się do wykorzystania w każdych warunkach. Mini dźwigi i mini żurawie są stosowane przy pracach kamieniarskich, przy elewacjach, pracach szklarskich i wodnych. Mini żurawie są niezastąpione przy pracach budowlanych i rozbiórkowych.

Wynajem Mini dźwigu

Zapoznaj się z naszymi modelami mini dźwigów i zapytaj o możliwy termin wynajmu. Oferujemy doradztwo w wyborze odpowiedniego mini dźwigu tak, aby dopasować jego możliwości manewrowe i udźwig do Państwa zlecenia.

W celu pozyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl