Mini dźwigi Grudziadz

Nasza firma oferuje usługi dla klientów biznesowych i indywidualnych. Od wielu lat świadczymy na rynku profesjonalny wynajem mini dźwigów w Polsce. Wykorzystaj przewagę mini dźwigów i mini żurawi nad tradycyjnymi dźwigami budowlanymi.

Usługi dźwigowe Grudziądz

W miejscach, w których tradycyjne dźwigi przez swoje gabaryty nie mogą być zastosowane, ze względu na mobilność i kompaktowość alternatywą są mini dźwigi i mini żurawie.

Popraw tempo i wydajność Twojej firmy dzięki naszym Mini dźwigom. Przy pomocy dźwigu możesz transportować ciężkie konstrukcje, przedmioty, okna i szyby. Profesjonalne przyssawki o udźwigu do 900 kg sprawnie i bezpiecznie poradzą sobie z tym zadaniem.

Mini żurawie są często wyposażone w odnogi gąsienicowe, które znacznie poprawią manewrowość i zwiększają prześwit. Zaletą mini dźwigów jest również fakt, że ze względu na swoje rozmiary są łatwe w transporcie. Można je przetransportować nawet małą przyczepą. 

Wynajem Mini żurawia

Wynajmij profesjonalnego mini żurawia wraz z operatorem, który zajmie się bezpieczną obsługą sprzętu na placu budowy oraz w innym dowolnie wybranym miejscu. Przekonaj się i wypróbuj nasze mini żurawie w praktyce.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl