Mini dźwigi Poznań

Planujesz w swojej firmie prace na wysokościach, ale nie ma tam warunków do wprowadzenia dźwigu? Oferujemy mini dźwigi, które są najlepszym rozwiązaniem na tereny, gdzie standardowy dźwig nie ma wystarczających warunków do pracy. Zapoznaj się z naszymi modelami, które sprawdzą się w różnego rodzaju zastosowaniach. Oferujemy mini dźwigi, dźwigi i mini żurawie najwyższej klasy.

Usługi dźwigowe Poznań

Popraw jakość pracy dzięki mini dźwigowi. Dźwig jest znacznym ułatwieniem naszej pracy. Nasze mini dźwigi mają wiele zastosowań:  przenoszenie ciężkich konstrukcji stalowych, wstawianie okien w wieżowcach, prace przy budowach dróg i autostrad oraz rozbiórkach budynków. 

Niewielka waga i kompaktowe wymiary mini żurawi pozwalają na pracę w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Mini żurawie coraz częściej możemy spotkać przy budowie wieżowców i domów.

Model Glassworker 625 jest zaopatrzony w profesjonalne przyssawki vivac gbx 500 kg, 750 kg oraz befard 900 kg, dzięki którym można przetransportować i zamontować elementy szklane oraz okna.

Wynajem Mini dźwigu

Skorzystaj z usługi wynajmu naszego Mini dźwigu wraz z operatorem. Zapytaj o dostępność danego modelu dźwigu. W celu pozyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl