Mini dźwigi Warszawa

Nasza firma świadczy usługi wynajmu mini dźwigów i mini żurawi na terenie Warszawy. Sprawdź naszą ofertę korzystnego wynajmu mini dźwigu wraz z operatorem. Pracuj na najlepszym sprzęcie i zoptymalizuj czas pracy w Twojej firmie. Sprawdź innowacyjne  rozwiązania technologiczne, jakimi są mini dźwigi i mini żurawie.

Usługi dźwigowe Warszawa

Z usług dźwigowych korzystają najczęściej firmy budowlane, którym mini dźwigi i mini żurawie znacznie pomagają przyspieszyć czas realizacji budowy. Dźwigi można użytkować na zewnątrz, wewnątrz budynków i na różnego rodzaju trudnych powierzchniach.

Kompaktowość i uniwersalność mini dźwigów pozwala na łatwy i szybki transport nawet na przyczepie lub małej ciężarówce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mini dźwigi i mini żurawie do szerokiego zastosowania.

Dźwig Jekko SPX 140 utorował drogę wszystkim dźwigom tej marki. Poprzez swoją wysokość 23,5 m idealnie się nadaje do prac wykończeniowych, do przenoszenia ciężkich konstrukcji na różne wysokości. Dzięki przyssawkom vivac gbx 500 kg, 750 kg oraz befard 900 kg nie musimy się bać o bezpieczeństwo przenoszonych szyb i okien nawet na najwyższe wysokości. 

Mini żurawie są często stosowane podczas instalacji szklanych systemów fasadowych, halach przemysłowych, pracach przy rozbiórkach i stawianiu budynków. 

Mini żurawie czy mini dźwigi – co wybrać?

Zastanawiasz się, czy potrzebne są Ci mini żurawie, czy mini dźwigi w Warszawie? Sprzęt różni się nie tylko nazwą. Żeby móc transportować mini dźwigi, trzeba zamontować je na platformie, zazwyczaj przymocowanej do samochodu ciężarowego. Pojazd może być też wyposażony w gąsienice, dzięki czemu jeszcze lepiej sprawdza się, nawet na trudnym, miękkim podłożu. Dzięki wmontowanemu układowi stabilizacji i poziomowania, dźwig jest nieruchomy, dlatego zapewnia bezpieczeństwo na placu budowy. Dużą zaletą mini dźwigów jest możliwość ich transportu na różnych platformach: kołowych, gąsienicowych czy szynowych.

Poszukujesz maszyny, która posiada własny napęd? W takim razie, lepszym rozwiązaniem będą mini żurawie w Warszawie, wyposażone w silnik spalinowy lub elektryczny. Taka maszyna łączy w sobie łatwy transport i duży udźwig z niewielkimi rozmiarami: wiele mini żurawi mieści się nawet w standardowym wejściu na halę magazynową. Mini żurawie wyróżniają się przede wszystkim niewielką masą, zabezpieczeniami, dzięki którym nie uszkadzają powierzchni, na której pracują czy możliwością wykorzystania w trudnodostępnych miejscach np. na stropach, czy podczas montażu wielkogabarytowych szyb i innych elementów budynków. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – zajmujemy się nie tylko wynajmem mini żurawi w Warszawie, ale też zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Jak znaleźć odpowiedniego mini żurawia?

Wybierając właściwego żurawia lub dźwig w Warszawie, warto wziąć pod uwagę co najmniej kilka parametrów:

  • Wymiary – nasze maszyny sprawdzają się również podczas prac wewnątrz budynków. Stawiamy na maksymalny udźwig możliwy do osiągnięcia przy ograniczonych wymiarach mini żurawia.
  • Udźwig – to oczywiście podstawa przed dokonaniem wyboru. Mini dźwigi i mini żurawie to niepozorne maszyny, które bez trudu mogą podnosić ładunki o wadze wynoszącej nawet powyżej 4 ton.
  • Masa maszyny – liczy się nie tylko ciężar możliwego do podniesienia ładunku, ale też samej maszyny. W naszej ofercie dostępne są maszyny, które można bezpiecznie wykorzystywać nawet we wnętrzach budynków.
  • Wysokość podnoszenia – zawsze dobieramy maszynę o optymalnych parametrach w stosunku do konkretnych, planowanych prac. Wiele naszych mini dźwigów i mini żurawi spokojnie osiąga wysokość ok. 10 metrów.

Nasze minidźwigi w Warszawie to większe możliwości, niż mogłoby się wydawać: łączą w sobie bezpieczeństwo i niezawodność z niewielkim rozmiarem umożliwiającym im pracę na małych powierzchniach.

Mini dźwigi w Warszawie – kupować czy wynająć?

Wybierając usługi dźwigowe w Warszawie, na początek trzeba zastanowić się, czy zamierzasz zainwestować w zakup, czy zdecydujesz się na wynajem. Koszt zakupu mini żurawia lub mini dźwigu jest dość wysoki, dlatego wielu klientów na początek decyduje się na przetestowanie maszyny na zasadzie wynajmu. Taka opcja sprawdza się też, jeśli dźwigi lub żurawie mają być wykorzystywane sporadycznie. Wynajem minidźwigów w Warszawie to przede wszystkim brak zobowiązań: można sprawdzić zalety i wady konkretnej maszyny bez decydowania się na zakup, czyli znaczne obciążenie dla budżetu firmy. Jeżeli miniżuraw lub minidźwig ma być używany regularnie, warto postawić na zakup.

Mini żurawie i mini dźwigi z dodatkowym wyposażeniem

Wciąż staramy się oferować wynajem mini żurawi w Warszawie na coraz wyższym poziomie. Do największych atutów naszych maszyn należą między innymi:

  • Zdalne sterowanie,
  • Rozsuwane gąsienice 45°,
  • Profesjonalne przyssawki do szyb,
  • Wyciągarki z możliwością obrotu o 70°,
  • System Plug&Play,
  • Jednofazowe i trójfazowe zewnętrzne moduły zasilania.

Wynajem Mini dźwigu

Pomożemy Państwu dopasować odpowiedni dźwig do każdego zlecenia. Zapytaj o dostępność danego modelu dźwigu. W celu pozyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl