Mini dźwigi Warszawa

Nasza firma świadczy usługi wynajmu mini dźwigów i mini żurawi na terenie Warszawy. Sprawdź naszą ofertę korzystnego wynajmu mini dźwigu wraz z operatorem. Pracuj na najlepszym sprzęcie i zoptymalizuj czas pracy w Twojej firmie. Sprawdź innowacyjne  rozwiązania technologiczne, jakimi są mini dźwigi i mini żurawie.

Usługi dźwigowe Warszawa

Z usług dźwigowych korzystają najczęściej firmy budowlane, którym mini dźwigi i mini żurawie znacznie pomagają przyspieszyć czas realizacji budowy. Dźwigi można użytkować na zewnątrz, wewnątrz budynków i na różnego rodzaju trudnych powierzchniach.

Kompaktowość i uniwersalność mini dźwigów pozwala na łatwy i szybki transport nawet na przyczepie lub małej ciężarówce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mini dźwigi i mini żurawie do szerokiego zastosowania.

Dźwig Jekko SPX 140 utorował drogę wszystkim dźwigom tej marki. Poprzez swoją wysokość 23,5 m idealnie się nadaje do prac wykończeniowych, do przenoszenia ciężkich konstrukcji na różne wysokości. Dzięki przyssawkom vivac gbx 500 kg, 750 kg oraz befard 900 kg nie musimy się bać o bezpieczeństwo przenoszonych szyb i okien nawet na najwyższe wysokości. 

Mini żurawie są często stosowane podczas instalacji szklanych systemów fasadowych, halach przemysłowych, pracach przy rozbiórkach i stawianiu budynków. 

Wynajem Mini dźwigu

Pomożemy Państwu dopasować odpowiedni dźwig do każdego zlecenia. Zapytaj o dostępność danego modelu dźwigu. W celu pozyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl