Mini dźwigi Tomaszów Mazowiecki

Firma Mini – dźwigi Tarnowski od wielu lat świadczy usługi wynajmu mini dźwigów i mini żurawi. Rozszerzamy swoją usługę na teren Tomaszowa Mazowieckiego. Sprawdź modele, którymi dysponuje nasza firma i przekonaj się o zaletach stosowania mini dźwigów w swoim miejscu pracy. Pracuj najlepszym sprzętem w okolicy.

Usługi dźwigowe Tomaszów Mazowiecki

Wykonaj niezbędne prace wymagające użycia dźwigów, nie martwiąc się o transport sprzętu, montaż i obsługę. Mini dźwigi są niewielkie i kompaktowe, co znacznie ułatwia ich przetransportowanie. Można je przewieźć nawet na małej przyczepie.

Dzięki zdalnemu sterowaniu, aktualizacji tabeli udźwigu przez system oraz rozsuwanym gąsienicom pod kątem 45 stopni, mini dźwigi i mini żurawie są coraz łatwiejsze w użytkowaniu. Specyfikacje naszych modeli mini dźwigów pozwalają na pracę w każdych warunkach. Bezbłędnie radzą sobie w pracach na wysokościach np. na dachach wieżowców. Mini dźwigi nadają się do użytkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niestabilny grunt i wąskie przestrzenie nie stanowią problemu. Mini żurawie są z powodzeniem użytkowane przy pracach szklarskich, wodnych i przy pracach budowlanych i drogowych.

Nasz flagowy model JEKKO SPX 424 jest bestsellerem jeśli chodzi o uniwersalność. Dzięki swojej wadze ten mini dźwig jest stosowany przy wznoszeniu nowych budynków, pracach montażowych i konserwacyjnych. 

Wynajem Mini dźwigu

Wykonaj szybko wszystkie prace montażowe i nie martw się o obsługę mini dźwigu. Wynajmij nasz dźwig wraz z wykwalifikowanym operatorem. Zapytaj o więcej szczegółów naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl