Mini dźwigi Piła

Oferujemy Państwu wybór mini dźwigów i mini żurawi do szerokiego spektrum zastosowań. Ich uniwersalność i kompleksowość zadań to niekwestionowane wartości, które pozwolą Państwu podnieść jakość i tempo pracy. 

Usługi dźwigowe Piła

Mini dźwigi są na tyle lekkie, że można je umieścić na stropach budynków, lekkich gruntach, a nawet dachach. Ze względu na swój udźwig często znajdują zastosowanie na placach budowy oraz do wznoszenia ciężkich konstrukcji i przedmiotów na wysokości. Wykorzystanie mini dźwigu pozwala przenieść obrazy i posągi w muzeach, a nawet ciężkich kontenerach pracowniczych na miejscu budowy.

Mini dźwigi są również wykorzystywane przy wznoszeniu nowych budynków oraz renowacjach hal i magazynów. Nie trzeba się martwić o transport i obsługę. Mini dźwig i mini żuraw bez kłopotu zmieści się do małej przyczepki.

Obsługą maszyny zajmie się nasz wykwalifikowany operator – z sukcesem przyspieszy to prace naszym mini dźwigiem.

Wynajem Mini żurawia

Postaw na jakość urządzeń i zapoznaj się z naszymi mini żurawiami na stronie internetowej:  kontakt@minidzwigi-tarnowski.plOferujemy urządzenia najwyższej jakości dopasowane do każdego zlecenia.

Zadzwoń i dowiedz się więcej informacji: +48 503 475 319.