Mini dźwigi Płock

Sprawdź naszą gamę mini dźwigów i mini żurawi. Poszerzamy swoją usługę wynajmu urządzeń wraz z operatorem w Płocku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną usługę wynajmu sprzętu najwyższej jakości.

Usługi dźwigowe Płock

Oferujemy mini dźwigi o wszechstronnym zastosowaniu w różnych branżach. Rozsuwane gąsienice do 45 stopni, jednofazowy lub trójfazowy zewnętrzny moduł zasilania, monitor zdalnego sterowania, manipulator podciśnieniowy o udźwigu 600 kg,3 różne bocianie, niewielka waga i kompaktowość – to cechy, które wpływają na sukces użytkowania mini dźwigów i mini żurawi.

Mini żurawie sprawdzają się bezbłędnie w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Nie ma znaczenia czy jest to wewnątrz, na zewnątrz budynku, na wąskiej powierzchni czy delikatnym gruncie. Standardowej wielkości dźwigi niestety nie sprawdzają się w każdym miejscu ze względu na ogromne wymiary. Wystarczy mała przyczepa, aby przewieźć mini dźwig i mini żuraw w określone miejsce. 

Mini żurawie znajdują swoje zastosowanie w montażu, budownictwie, górnictwie, pracach budowlanych i rozbiórkach. 

Wynajem Mini dźwigu

Sprawdź naszą ofertę mini dźwigów i zarezerwuj termin wynajmu. Istnieje możliwość wynajmu dźwigu wraz z operatorem. Nasi specjaliści służą pomocą i doradztwem. 

 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl