Mini dźwigi Pruszcz Gdański

Jeśli planujesz w swojej firmie prace na wysokościach, a standardowy dźwig nie ma tam odpowiedniego pola manewru to mini żuraw jest najlepszym rozwiązaniem. Zapoznaj się z naszymi modelami, które sprawdzą się w różnego rodzaju zastosowaniach. Oferujemy mini dźwigi, dźwigi i mini żurawie najwyższej klasy.

Usługi dźwigowe Pruszcz Gdański

Dzięki mini dźwigom usprawnisz swoją codzienną pracę i montaż elementów. Wszystkie nasze modele dźwigów nadają się do wykorzystania w każdych warunkach.

Podnoś ciężkie elementy aż do wysokości 23,5m z maksymalnym udźwigiem 4000kg z mini dźwigiem Jekko SPX 1040. Ze względu na swoje wymiary mini dźwig może poruszać się po klasycznym placu budowy jak i wewnątrz hal, magazynów i domów. Mini dźwig bez problemu podniesie elementy konstrukcyjne i montażowe: okna, balustrady, kontenery. Mini żurawie bezbłędnie radzą sobie podczas prac przy liniach energetycznych i serwisowych.

Wynajem Mini dźwigu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą mini dźwigów wraz z operatorem zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319  lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl.  Oferujemy szeroki wachlarz modeli – z łatwością dobierzemy mini dźwig do wyznaczonego zadania.