Mini dźwigi Gdynia

Oferujemy dla naszych klientów z Gdyni kompleksową usługę wynajmu mini dźwigu, dźwigu i mini żurawia budowlanego wraz z wykwalifikowanym operatorem. Skorzystaj z możliwości mini dźwigów bez obciążania budżetu firmy. Wykonaj niezbędne prace wymagające użycia dźwigów, nie martwiąc się o transport sprzętu, montaż i obsługę. 

Usługi dźwigowe Gdynia

Z usług dźwigowych korzystają najczęściej firmy budowlane, którym mini dźwigi i mini żurawie znacznie pomagają przyspieszyć czas realizacji budowy. Można je wykorzystywać do przenoszenia różnego rodzaju konstrukcji o ogromnym ciężarze.

Mini żurawie idealnie się sprawdzają w wąskich przestrzeniach, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.Kolejną zaletą mini dźwigów i mini żurawi jest ich kompaktowość i uniwersalność. Nie ma problemów z przetransportowaniem – charakteryzują się niewielką masą i wymiarami, co znacznie ułatwia transport nawet na przyczepie lub małej ciężarówce. W naszej ofercie znajdziecie model JEKKO SPX 312, który znajduje swoje zastosowanie na wieżowcach i wszelkich pracach na dachach.

Jeden z najpopularniejszych mini żurawi Maeda MC 285-2 dzięki swojej uniwersalnej masie wynoszącej 2,1t może być umieszczany nawet na stropach. Nasze mini dźwigi posiadają przyssawki, dzięki którym bezproblemowo i szybko można przenieść szyby i okna na określoną wysokość.

Wynajem Mini dźwigu

Skorzystaj z usługi wynajmu mini dźwigu wraz z wykwalifikowanym operatorem. Wybierz mini dźwig z naszej gamy urządzeń.

W celu pozyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl