Mini dźwigi Toruń

Oferujemy wynajem profesjonalnych mini dźwigów na terenie Torunia i okolic.

Dzięki naszemu doświadczeniu skutecznie realizujemy usługi wynajmu mini dźwigów dla małych i dużych firm. Szeroki wachlarz zastosowań pozwala wykorzystywać mini dźwigi w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu.

Usługi dźwigowe Toruń

Podnieś efektywność swojej firmy, korzystając z usług wynajmu profesjonalnego sprzętu, jakimi są mini dźwigi, dźwigi i mini żurawie. Glassworker 625 został stworzony do montażu i transportu szyb i okien o każdym gabarycie. Dzięki profesjonalnym przyssawkom tego mini żurawia osiągniemy udźwig o wadze 625 kg. 

Jeśli szukasz uniwersalnego dźwigu to Jekko Spx 424 jest bestsellerem. Ten flagowy mini dźwig jest używany przy wznoszeniu nowych budynków, budowach dróg, pracach montażowych i konserwacyjnych oraz transporcie elementów na bardzo dużą wysokość.

Mini dźwig może być stosowany w obszarach, gdzie standardowe dźwigi ze względu na swoje gabaryty nie mogą pracować.

Wynajem Mini Dźwigu

Skorzystaj z naszej usługi wynajmu mini dźwigów wraz z operatorem. Gwarantujemy najwyższą jakość. Zapoznaj się z naszymi modelami mini dźwigów oraz żurawi i zapytaj o ich dostępność.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel: +48 503 475 319  lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Dlaczego mini żurawie się sprawdzają?

Tradycyjne dźwigi nie znajdują zastosowania na halach produkcyjnych czy niewielkich przestrzeniach ze względu na swoje gabaryty. Właśnie w takich sytuacjach sprawdzają się minidźwigi. W Toruniu i innych miastach zapewniamy dostęp do usług dźwigowych na najwyższym poziomie: otrzymujesz do dyspozycji nie tylko precyzyjnego, bezpiecznego mini żurawia, ale też obsługę doświadczonego operatora. Nie musisz kupować drogiej maszyny – płacisz tylko za godziny, kiedy faktycznie jej potrzebujesz.

Nasze mini żurawie dostępne w Toruniu są przede wszystkim kompaktowe – ich niewielkie wymiary sprawiają, że można ich używać w niewielkich przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych maszyn. Dostępne są u nas również mini dźwigi z napędem elektrycznym, które sprawdzają się nawet we wnętrzu hal produkcyjnych. Posiadamy maszyny poruszające się na kołach, ale też gąsienicach – takie rozwiązanie zapewnia jeszcze większą stabilność, dzięki czemu maszyny można stosować właściwie na każdego rodzaju podłożu.

Budowa mini żurawi jest częściowo zbliżona do dźwigów tradycyjnych rozmiarów – posiadają wciągarkę z liną zakończoną zbloczem dźwigowym. Dostępne są również mini dźwigi wyposażone w hak na końcu wysięgnika. Zastosowanie przedłużeń wysięgnika (Jibów) pozwala dodatkowo zwiększać zasięg. Dzięki możliwości regulowania długości i kąta nachylenia wysięgnika, mini dźwigi pozwalają na precyzyjny transport. Mini żurawie nie bez powodu są nazywane potocznie pająkami. Możliwość ustawienia podpór pod różnym kątem w stosunku do osi maszyny, jeszcze bardziej ułatwia pracę w ciasnych przestrzeniach.

Mini dźwigi – niezbędne w Toruniu

Oferujemy wynajem minidźwigów w Toruniu – nasze rozwiązania sprawdzają się przy wszelkiego rodzaju pracach wymagających pionowego podnoszenia ładunków. Posiadamy zarówno tradycyjne mini żurawie, jak i żurawie ruchome – określane jako mini dźwigi. Ich niewielka masa oraz możliwość dodania komplementarnego wyposażenia sprawiają, że znajdujemy rozwiązania do wielu różnych prac, zarówno na niewielkich budowach, jak i halach magazynowych.

Nasze usługi dźwigowe w Toruniu są niezbędne wszędzie, gdzie wymagany jest precyzyjny transport urządzeń czy elementów konstrukcyjnych. Mini dźwigi sprawdzają się np. podczas montażu instalacji mocowanych do konstrukcji budynku. Znajdują więc zastosowanie tam, gdzie nie można wykorzystywać wózków widłowych wyposażonych w hak. Mini dźwigi mają zasięg kilku metrów, dlatego sprawdzają się podczas transportu sprzętu czy elementów konstrukcyjnych np. nad liniami produkcyjnymi. Dostępne w naszej ofercie maszyny posiadają również wysięgniki teleskopowe, dzięki którym można dodatkowo zwiększać i regulować zasięg. Mini dźwigi sprawdzają się już na etapie wyposażania hali produkcyjnej, podczas montażu ciężkich elementów na podwieszanej konstrukcji budynku.

Jakiego mini żurawia wybrać?

Zapewniamy nie tylko wynajem dźwigów w Toruniu, ale też profesjonalne doradztwo, jaką maszynę wybrać do konkretnych prac. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę warunki, w jakich mini dźwig będzie pracować. Nie musisz się obawiać – dopasujemy gabaryty, napęd i sposób przemieszczania się do podłoża. Podwozie gąsienicowe doskonale sprawdza się na zewnątrz, posiadamy również maszyny poruszające się na kołach, które są wystarczające w miejscach, gdzie mamy do czynienia z podłożem utwardzonym. W Toruniu wynajmujemy mini żurawie wyposażone w podpory, które zapewniają bezpieczeństwo podczas podnoszenia ciężkich ładunków przy mocno wysuniętych wysięgnikach. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie różnią się pod względem udźwigu, gabarytów czy dostępności dodatkowego wyposażenia (np. odbiorników fal radiowych, gąsienic gumowych), dlatego możemy znaleźć dla każdego Klienta mini dźwig, który wykona konkretną pracę w optymalnym czasie.

Wynajem mini dźwigów w Toruniu – to się opłaca!

Wysokie ceny mini dźwigów sprawiają, że jeśli maszyna nie ma być używana regularnie – nie opłaca się jej kupować. Jeżeli potrzebujesz usług dźwigowych okazjonalnie, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem mini żurawi. Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Trójmiasto i nie tylko – wynajmujemy mini dźwigi w wielu polskich miastach. Oferujemy wynajem, ale też profesjonalne doradztwo. Bierzemy pod uwagę wszystkie najważniejsze kryteria: gabaryty, parametry, maksymalny udźwig, rodzaj podłoża. Wystarczy, że wiesz, jakie prace zamierzasz wykonywać oraz na jakim podłożu. My zajmiemy się dopasowaniem najlepszego mini żurawia do Twoich potrzeb.

Manipulatory podciśnieniowe – ergonomia pracy

Oferujemy nie tylko minidźwigi w Toruniu, ale też manipulatory podciśnieniowe. Sprawdzają się przy transporcie wszelkiego rodzaju materiałów, szyb, płyt czy opakowań, które można chwycić za pomocą przyssawki. Manipulator jest zasilany za pomocą powietrza z elektrycznej pompy podciśnieniowej. Jego zastosowanie przyspiesza transport, co pozytywnie wpływa na efektywność pracy przy zachowaniu precyzji i bezpieczeństwa.

Nie w każdej lokalizacji sprawdzi się tradycyjny dźwig, stąd popularność jego kompaktowej alternatywy – mini dźwigów. Jeżeli planujesz prace i potrzebujesz profesjonalnych usług dźwigowych w Toruniu lub okolicach, skontaktuj się z nami.