Mini dźwigi Ożarów Mazowiecki

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksową usługę wynajmu mini dźwigów i mini żurawi. Sprawdź nasze najpopularniejsze modele mini dźwigów, które ułatwią Tobie codzienną pracę.

Usługi dźwigowe Ożarów Mazowiecki

Nasze mini dźwigi i mini żurawie znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach:

Budownictwo

Niewielka waga mini żurawi pozwala na pracę w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Mini żurawie z powodzeniem są stosowane przy budowach domów, budynków, wieżowców. Sprawdza się przy rozbiórkach czy przy budowach dróg.

Transport

3 różne bocianie, wyciągarka o kącie obrotu 70 stopni, zdalnie sterowany, profesjonalny manipulator podciśnieniowy o maksymalnym udźwigu 600 kg pozwalają na transport wielkogabarytowych konstrukcji. Z mini żurawi korzysta się w galeriach handlowych oraz w muzeach np. do przenoszenia ciężkich posągów i obrazów.

Montaż szyb i okien

Profesjonalne przyssawki o udźwigu 500,700 i 900 kg, umożliwiają mini żurawiom bezpieczne i skuteczne podnoszenie szyb na duże wysokości. Model Glassworker GW 625 został zaprojektowany głównie do tego typu zadań. 

Wynajem Mini dźwigu

W celu pozyskania informacji o szczegółach naszej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 503 475 319 i adresem mailowym kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl