Mini dźwigi Pruszków

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi wynajmu mini dźwigów i mini żurawi na terenie Pruszkowa. Sprawdź naszą ofertę korzystnego wynajmu mini dźwigu wraz z operatorem. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy i wyspecjalizowanych operatorów.

Usługi dźwigowe Pruszków

Skorzystaj ze specjalistycznego sprzętu, który sprawdza się przy wymianie okien, montażu ciężkich konstrukcji, transporcie wielkogabarytowych elementów i pomocy przy budowlach i rozbiórkach. Mini dźwigi mają szeroki zakres zastosowań. Są używane w przemyśle, w magazynach i halach, w firmach budowlanych, przy budowach dróg oraz nawet w górnictwie. Ze względu na ich budowę mogą być z powodzeniem wprowadzane na trudne powierzchnie – wąskie podłoża, pagórki, strome górki, lekkie i podmokłe grunty.

Mini dźwigi są proste w obsłudze – są wyposażone w monitor zdalnego sterowania. Z mini dźwigiem będziesz mógł ograniczyć liczbę niezbędnych pracowników. 

Wynajem Mini dźwigu

Nasza firma stawia na jakość urządzeń i profesjonalną obsługę. Sprawdź nasze modele urządzeń i spytaj o więcej szczegółów naszych wykwalifikowanych pracowników. Z chęcią odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiedni mini dźwig.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl