Mini dźwigi Leszno

Wynajmij profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanego operatora, który poprawi jakość twojej pracy. Nasza firma posiada mini dźwigi i mini żurawie najwyższej jakości. Działamy od wielu lat na rynku, obsługując małe i duże firmy. Dopasujemy dźwig do każdego zlecenia.

Usługi dźwigowe Leszno

Zadania i funkcjonalności naszych modeli dźwigów są bardzo szerokie. Dźwigi znajdują zastosowanie np. w pracach remontowo-budowlanych. Posiadają profesjonalne przyssawki o udźwigu 500,700 i 900 kg, które umożliwiają bezpieczne i skuteczne podnoszenie szyb na duże wysokości.

Do takiego rozwiązania polecamy model Glassworker GW 625, który został zaprojektowany głównie do podnoszenia wielkogabarytowych szyb i okien. Oprócz prac z elementami szklanymi nasze mini dźwigi są stosowane przy pracach kamieniarskich, przy elewacjach i pracach wodnych. Przenoszenie ciężkich elementów to niekwestionowana zaleta mini dźwigów. Mini dźwigi są używane przy przenoszeniu elementów w galeriach handlowych, muzeach i przy pracach drogowych. 

Wynajem Mini żurawia

Sprawdź uniwersalność mini żurawia w swoim miejscu pracy. Sprawdź nasze modele i ich funkcjonalności. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego mini żurawia, napisz do naszych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl