Mini dźwigi Wrocław

Nasza firma oferuje usługi wynajmu profesjonalnych mini dźwigów i mini żurawi na terenie Wrocławia. Jeśli standardowy dźwig nie ma pola manewru na twoim placu budowy – z pomocą przychodzi mini dźwig oraz mini żuraw. Sprawdź jego zalety i zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu sprzętu wraz z operatorem.

Usługi dźwigowe Wrocław

Mini dźwigi przynoszą rozwiązanie w trudno dostępnych miejscach, gdzie standardowych gabarytów dźwig nie może spełnić swojej funkcji. Przekonało się o tym wiele branż, np. branża reklamowa stawiając billboardy i pylony w różnych częściach miasta o różnym podłożu.

Dzięki niewielkim wymiarom nasz dźwig mieści się w standardową szerokość drzwi. 

Mini dźwigi są często używane w branży budowlanej. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań na przenoszenie i transportowanie ciężkich konstrukcji i elementów kamiennych, żelaznych i szklanych. Mini dźwigi są stawiane na dachach budynków i na wieżowcach co pokazuje, jakie są uniwersalne.

Wynajem Mini żurawia

Sprawdź nasze najpopularniejsze modele i dowiedz się więcej. Wynajmij najwyższej jakości mini żurawia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl