Mini dźwigi Łódź

Wynajmij mini dźwig, nie martwiąc się o jego transport, montaż i obsługę. Oferujemy kompleksową usługę oraz doradzamy naszym klientom dobrać sprzęt do konkretnych prac. Zoptymalizuj swój czas i koszty wynajmując mini dźwig.

Usługi dźwigowe Łódź

Podnieś efektywność swojej firmy, korzystając z usług wynajmu profesjonalnego sprzętu, jakimi są mini dźwigi, dźwigi i mini żurawie.

Mini żurawie są mniejsze od tradycyjnych żurawi. Mogą być wykorzystywane w rozmaitych miejscach. Mini żurawie są stosowane w magazynach towarowych, zakładach produkcyjnych, a nawet na dachach wieżowców. Sprzęt firmy Maeda jest jednym z najbardziej cenionych w swojej branży.

W naszej ofercie dla klientów posiadamy jeden z najpopularniejszych modeli Maeda MC 285-2. Przy pomocy żurawi z przyssawkami o udźwigu aż do 900kg można zamontować szyby i okna na dużych wysokościach np. na wieżowcach. Nasi wykwalifikowani operatorzy zajmą się bezpieczną i profesjonalną obsługą maszyny.

3 różne bocianie, wyciągarka o kącie obrotu 70 stopni, zdalnie sterowany, profesjonalny manipulator podciśnieniowy o maksymalnym udźwigu 600 kg to cechy naszych mini żurawi, dzięki którym transport nawet najbardziej wymagających elementów jest całkowicie bezpieczny. Mini żurawie wykorzystuje się w galeriach handlowych oraz w muzeach np. do przenoszenia ciężkich posągów i obrazów.

Wynajem Mini dźwigu

Zapoznaj się z naszym asortymentem i skorzystaj z wynajmu mini dźwigu. W celu pozyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl