Mini dźwigi Ożarów Mazowiecki

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksową usługę wynajmu mini dźwigów i mini żurawi. Sprawdź nasze najpopularniejsze modele mini dźwigów, które ułatwią Tobie codzienną pracę.

Usługi dźwigowe Ożarów Mazowiecki

Nasze mini dźwigi i mini żurawie znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach:

Budownictwo

Niewielka waga mini żurawi pozwala na pracę w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Mini żurawie z powodzeniem są stosowane przy budowach domów, budynków, wieżowców. Sprawdza się przy rozbiórkach czy przy budowach dróg.

Transport

3 różne bocianie, wyciągarka o kącie obrotu 70 stopni, zdalnie sterowany, profesjonalny manipulator podciśnieniowy o maksymalnym udźwigu 600 kg pozwalają na transport wielkogabarytowych konstrukcji. Z mini żurawi korzysta się w galeriach handlowych oraz w muzeach np. do przenoszenia ciężkich posągów i obrazów.

Montaż szyb i okien

Profesjonalne przyssawki o udźwigu 500,700 i 900 kg, umożliwiają mini żurawiom bezpieczne i skuteczne podnoszenie szyb na duże wysokości. Model Glassworker GW 625 został zaprojektowany głównie do tego typu zadań. 

Wynajem Mini dźwigu

W celu pozyskania informacji o szczegółach naszej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 503 475 319 i adresem mailowym kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Płock

Sprawdź naszą gamę mini dźwigów i mini żurawi. Poszerzamy swoją usługę wynajmu urządzeń wraz z operatorem w Płocku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną usługę wynajmu sprzętu najwyższej jakości.

Usługi dźwigowe Płock

Oferujemy mini dźwigi o wszechstronnym zastosowaniu w różnych branżach. Rozsuwane gąsienice do 45 stopni, jednofazowy lub trójfazowy zewnętrzny moduł zasilania, monitor zdalnego sterowania, manipulator podciśnieniowy o udźwigu 600 kg,3 różne bocianie, niewielka waga i kompaktowość – to cechy, które wpływają na sukces użytkowania mini dźwigów i mini żurawi.

Mini żurawie sprawdzają się bezbłędnie w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Nie ma znaczenia czy jest to wewnątrz, na zewnątrz budynku, na wąskiej powierzchni czy delikatnym gruncie. Standardowej wielkości dźwigi niestety nie sprawdzają się w każdym miejscu ze względu na ogromne wymiary. Wystarczy mała przyczepa, aby przewieźć mini dźwig i mini żuraw w określone miejsce. 

Mini żurawie znajdują swoje zastosowanie w montażu, budownictwie, górnictwie, pracach budowlanych i rozbiórkach. 

Wynajem Mini dźwigu

Sprawdź naszą ofertę mini dźwigów i zarezerwuj termin wynajmu. Istnieje możliwość wynajmu dźwigu wraz z operatorem. Nasi specjaliści służą pomocą i doradztwem. 

 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Reda

Podnieś jakość i tempo pracy w Twojej firmie dzięki mini dźwigom i mini żurawiom. Wynajmij sprzęt terminowo i z wykwalifikowanym operatorem. Sprawdź kompleksowość naszych mini żurawi.

Usługi dźwigowe Reda

Glassworker 625 został stworzony do montażu ciężkich okien i tafli szkła. Jest wyposażony w przyssawki do szyb, których nośność to 625 kg z 40% projektowym zapasem. Z powodzeniem jest stosowany do precyzyjnego montażu. Bezbłędnie sprawdza się wewnątrz i na zewnątrz. 

Nasze mini żurawie i mini dźwigi są używane w wielu gałęziach przemysłu. Odnajdują swoje zastosowanie na placu budowy. Kiedy ludzka siła nie wystarczy, z pomocą przychodzą mini dźwigi – pozwalają przenosić ciężkie konstrukcje i skomplikowane elementy na ogromne wysokości. Mini żuraw Maeda 285 można ustawiać nawet na stropach, co pokazuje, że żaden teren i warunki nie staną na drodze w wykonaniu zlecenia.

Wynajem mini żurawia

Chcesz sprawdzić możliwości naszego flagowego mini żurawia w praktyce? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapytaj o dostępność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Tomaszów Mazowiecki

Firma Mini – dźwigi Tarnowski od wielu lat świadczy usługi wynajmu mini dźwigów i mini żurawi. Rozszerzamy swoją usługę na teren Tomaszowa Mazowieckiego. Sprawdź modele, którymi dysponuje nasza firma i przekonaj się o zaletach stosowania mini dźwigów w swoim miejscu pracy. Pracuj najlepszym sprzętem w okolicy.

Usługi dźwigowe Tomaszów Mazowiecki

Wykonaj niezbędne prace wymagające użycia dźwigów, nie martwiąc się o transport sprzętu, montaż i obsługę. Mini dźwigi są niewielkie i kompaktowe, co znacznie ułatwia ich przetransportowanie. Można je przewieźć nawet na małej przyczepie.

Dzięki zdalnemu sterowaniu, aktualizacji tabeli udźwigu przez system oraz rozsuwanym gąsienicom pod kątem 45 stopni, mini dźwigi i mini żurawie są coraz łatwiejsze w użytkowaniu. Specyfikacje naszych modeli mini dźwigów pozwalają na pracę w każdych warunkach. Bezbłędnie radzą sobie w pracach na wysokościach np. na dachach wieżowców. Mini dźwigi nadają się do użytkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niestabilny grunt i wąskie przestrzenie nie stanowią problemu. Mini żurawie są z powodzeniem użytkowane przy pracach szklarskich, wodnych i przy pracach budowlanych i drogowych.

Nasz flagowy model JEKKO SPX 424 jest bestsellerem jeśli chodzi o uniwersalność. Dzięki swojej wadze ten mini dźwig jest stosowany przy wznoszeniu nowych budynków, pracach montażowych i konserwacyjnych. 

Wynajem Mini dźwigu

Wykonaj szybko wszystkie prace montażowe i nie martw się o obsługę mini dźwigu. Wynajmij nasz dźwig wraz z wykwalifikowanym operatorem. Zapytaj o więcej szczegółów naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Pruszków

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi wynajmu mini dźwigów i mini żurawi na terenie Pruszkowa. Sprawdź naszą ofertę korzystnego wynajmu mini dźwigu wraz z operatorem. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy i wyspecjalizowanych operatorów.

Usługi dźwigowe Pruszków

Skorzystaj ze specjalistycznego sprzętu, który sprawdza się przy wymianie okien, montażu ciężkich konstrukcji, transporcie wielkogabarytowych elementów i pomocy przy budowlach i rozbiórkach. Mini dźwigi mają szeroki zakres zastosowań. Są używane w przemyśle, w magazynach i halach, w firmach budowlanych, przy budowach dróg oraz nawet w górnictwie. Ze względu na ich budowę mogą być z powodzeniem wprowadzane na trudne powierzchnie – wąskie podłoża, pagórki, strome górki, lekkie i podmokłe grunty.

Mini dźwigi są proste w obsłudze – są wyposażone w monitor zdalnego sterowania. Z mini dźwigiem będziesz mógł ograniczyć liczbę niezbędnych pracowników. 

Wynajem Mini dźwigu

Nasza firma stawia na jakość urządzeń i profesjonalną obsługę. Sprawdź nasze modele urządzeń i spytaj o więcej szczegółów naszych wykwalifikowanych pracowników. Z chęcią odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiedni mini dźwig.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Leszno

Wynajmij profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanego operatora, który poprawi jakość twojej pracy. Nasza firma posiada mini dźwigi i mini żurawie najwyższej jakości. Działamy od wielu lat na rynku, obsługując małe i duże firmy. Dopasujemy dźwig do każdego zlecenia.

Usługi dźwigowe Leszno

Zadania i funkcjonalności naszych modeli dźwigów są bardzo szerokie. Dźwigi znajdują zastosowanie np. w pracach remontowo-budowlanych. Posiadają profesjonalne przyssawki o udźwigu 500,700 i 900 kg, które umożliwiają bezpieczne i skuteczne podnoszenie szyb na duże wysokości.

Do takiego rozwiązania polecamy model Glassworker GW 625, który został zaprojektowany głównie do podnoszenia wielkogabarytowych szyb i okien. Oprócz prac z elementami szklanymi nasze mini dźwigi są stosowane przy pracach kamieniarskich, przy elewacjach i pracach wodnych. Przenoszenie ciężkich elementów to niekwestionowana zaleta mini dźwigów. Mini dźwigi są używane przy przenoszeniu elementów w galeriach handlowych, muzeach i przy pracach drogowych. 

Wynajem Mini żurawia

Sprawdź uniwersalność mini żurawia w swoim miejscu pracy. Sprawdź nasze modele i ich funkcjonalności. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego mini żurawia, napisz do naszych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Zielona Góra

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy usługi wynajmu mini żurawi i mini dźwigów na terenie Zielonej Góry. Dobieramy urządzenia pod konkretną pracę, jaką mają wykonać. Wynajmij mini dźwig wraz z wykwalifikowanym operatorem. 

Usługi dźwigowe Zielona Góra

Skorzystaj ze specjalistycznego sprzętu, który sprawdza się przy wymianie okien, montażu ciężkich konstrukcji, transporcie wielkogabarytowych elementów, pomaga przy budowlach i rozbiórkach. Mini dźwigi i mini żurawie są użytkowane wszędzie tam, gdzie jest utrudniony dostęp. Masa i wymiary mini żurawia wpływają na jego mobilność i uniwersalność zadań.

Nasze urządzenia spełniają swoje zadanie przy pracach kamieniarskich, przy elewacjach, pracach szklarskich i wodnych. 

Wynajem Mini żurawia

Wykonaj niezbędne prace wymagające użycia dźwigów, nie martwiąc się o transport sprzętu, montaż i obsługę. Sprawdź nasze niezawodne i innowacyjne mini żurawie na stronie internetowej. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Wrocław

Nasza firma oferuje usługi wynajmu profesjonalnych mini dźwigów i mini żurawi na terenie Wrocławia. Jeśli standardowy dźwig nie ma pola manewru na twoim placu budowy – z pomocą przychodzi mini dźwig oraz mini żuraw. Sprawdź jego zalety i zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu sprzętu wraz z operatorem.

Usługi dźwigowe Wrocław

Mini dźwigi przynoszą rozwiązanie w trudno dostępnych miejscach, gdzie standardowych gabarytów dźwig nie może spełnić swojej funkcji. Przekonało się o tym wiele branż, np. branża reklamowa stawiając billboardy i pylony w różnych częściach miasta o różnym podłożu.

Dzięki niewielkim wymiarom nasz dźwig mieści się w standardową szerokość drzwi. 

Mini dźwigi są często używane w branży budowlanej. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań na przenoszenie i transportowanie ciężkich konstrukcji i elementów kamiennych, żelaznych i szklanych. Mini dźwigi są stawiane na dachach budynków i na wieżowcach co pokazuje, jakie są uniwersalne.

Wynajem Mini żurawia

Sprawdź nasze najpopularniejsze modele i dowiedz się więcej. Wynajmij najwyższej jakości mini żurawia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl


Mini dźwigi Konin

Nasza firma zajmuje się wynajmem profesjonalnych mini dźwigów i mini żurawi wraz z operatorem. Posiadamy najpopularniejsze modeli dźwigów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dopasujemy odpowiedni dźwig do każdego zlecenia.

Usługi dźwigowe Konin

Nasze mini dźwigi i mini żurawie odnajdują swoje zastosowanie w różnych warunkach:

-klasyczny plac budowy

-wnętrza hal, magazynów

-renowacja starych budynków

-rozbiórki 

oraz przy:

-podnoszeniu elementów konstrukcyjnych i montażowych,

-przenoszeniu kontenerów, ciężkich elementów i konstrukcji

Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mini dźwigi znajdują zastosowanie w każdych warunkach. Pozwala im na to ich kompaktowa budowa – szerokie rozstawy, osiąganie wysokości nawet do 23,5 m, profesjonalne przyssawki o nośności do 900 kg.

Wynajem Mini żurawia

Zapoznaj się z gamą naszych mini żurawi i skontaktuj się z naszym specjalistą. Dobierzemy urządzenie tak, aby najefektywniej spełnił swoje zadanie na miejscu zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl

Mini dźwigi Włocławek

Świadczymy kompleksowe usługi wynajmu profesjonalnych dźwigów, mini dźwigów i mini żurawi na terenie Włocławka i okolic. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i najlepszą jakość maszyn. 

Usługi dźwigowe Włocławek

Dzięki zdalnemu sterowaniu, aktualizacji tabeli udźwigu przez system oraz rozsuwanym gąsienicom pod kątem 45 stopni, mini dźwigi i mini żurawie są łatwiejsze w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasze mini żurawie są stosowane w najróżniejszych obszarach. Przenoszenie ciężkich elementów już nie będzie stanowiło problemu z mini żurawiem Maeda MC 285-2. Dzięki swojej niewielkiej masie, wynoszącej 2,1 t można go stawiać na różnego rodzaju konstrukcjach i powierzchniach. Niewielki rozmiar w połączeniu z dużym udźwigiem to klucz do ich szerokiego zastosowania. Inwestorzy coraz częściej sięgają po mini żurawie, wiedząc, że sprawdzi się w każdych warunkach.

Łatwo takim mini żurawiem wykonywać prace konserwacyjne, przenosić szyby i okna oraz inne ciężkie elementy. Ich wszechstronność ułatwia prace i pozwala na prace remontowe i konserwacyjne w halach, magazynach i kościołach.

Wynajem Mini żurawia

Pracuj na najlepszym sprzęcie, optymalizując swój czas i koszty. W celu pozyskania informacji oraz w celu zapoznania się z naszą gamą dźwigów zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr tel: +48 503 475 319 lub przez adres mailowy: kontakt@minidzwigi-tarnowski.pl